Vítejte » NOVINKY » Vizuální hádanka: Dokážete najít boční pohledy a, b, c pro objekt 5? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

Vizuální hádanka: Dokážete najít boční pohledy a, b, c pro objekt 5? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

Pokud jste našli odpověď na tuto hádanku, jste na velmi vysoké intelektuální úrovni.

Slyšeli jste o „líném oku“? Tento syndrom, který se také nazývá amblyopie, je snížená schopnost jednoho nebo obou očí. Tato anomálie je způsobena nedostatečným používáním zraku v raném dětství.

Abyste viděli naprosto normálně a předešli problémům s vašimi schopnostmi, připravili jsme pro vás nový zrakový test. Tento test hodnotí vaši schopnost promítnout myšlení do prostoru.

Jak dokončit tuto hádanku za méně než 30 sekund?

Tento test je obzvláště obtížný a jen ty nejbystřejší mozky si s ním poradí. Pro ty, kteří mají vysokou schopnost logického uvažování, můžete tuto výzvu přijmout.

© Simpujcka

 

K nalezení chybějících tvarů budete muset použít mozek a umět se promítnout do prostoru, protože hádanka je trojrozměrná. Uprostřed obrázku je hlavní tvar.

Na první pohled vypadá jako kostka, ale pozor, na výšku můžete napočítat 5 čtverců, které jdou nahoru. Jak jste si možná všimli, tvar obsahuje také prázdné čtverce. Nakonec jsou zde čtverce různých barev.

Má to nějaký vliv na řešení hádanky? Na vyřešení této 3D hádanky máte pouze 30 sekund.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.