Vizuální hádanka: Dokážete najít boční pohledy a, b, c pro objekt 5? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

Pokud jste našli odpověď na tuto hádanku, jste na velmi vysoké intelektuální úrovni.

Jak poznáte, který tvar je na řadě?

Pokud máte rádi hádanky, je tento test určen právě vám. Je to nejen zábava, ale také vám to pomůže rozvíjet vaše mentální projekční schopnosti. Jen málokomu se podařilo vyřešit tento test za méně než 30 sekund, ale pokud jste chybějící tvary našli v kratším čase, zasloužíte si potlesk.

Pokud jste pochopili logiku tohoto trojrozměrného puzzle, musí do sebe jednotlivé dílky zapadat. Musí vyplnit mezery a vytvořit pevnou strukturu. Na výšku musíte vyplnit 5 čtverců a na šířku a délku 4.

Dávejte pozor, tvary, které jsou vám nabízeny, jsou prezentovány ve 2D. Musíte si je umět představit ve 3D. Barvy nemají na tuto hádanku žádný vliv, musíte pouze doplnit mezery.

Řešení tohoto testu

Řešení je obzvláště obtížné. Zde jsou tvary, které se vejdou na obrázek:

  • Řádek A je tvar 2.
  • Řádek B je tvar 6.
  • Řádek C je tvar 9.

Našli jste správné odpovědi? Gratulujeme! Váš intelektuální potenciál je vysoký!

© Simpujcka
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.