Vítejte » NOVINKY » Vizuální hádanka: Dokážete najít chybějící kostky v této hádance za méně než minutu?

Vizuální hádanka: Dokážete najít chybějící kostky v této hádance za méně než minutu?

Vyzkoušejte své mozkové závity a najděte chybějící kostky!

Věděli jste, že jsme všichni tak trochu slepí? Lidský zrak má totiž drobnou vadu. Všichni máme slepou skvrnu, která nám brání vidět úplně. Naše zorné pole však není ovlivněno a tato skvrna je nezbytná pro vytvoření spojení mezi okem a zrakovým nervem. V dnešním testu budete muset otevřít své oko a překonat své analytické a rozumové schopnosti. Musíte vyplnit kostku prvky na levé straně.

© Simpujcka

 

Jak vyřešit tuto hádanku za 60 sekund?

Tento test je zábavná hra, která kombinuje principy hlavolamu a kostky. Abyste prošli, musíte být schopni promítnout své myšlenky do prostoru a zároveň si zapamatovat již vytvořená místa. Test je navržen tak, aby byl přístupný všem bez ohledu na věk nebo úroveň inteligence.

Hra je zábavná a náročná a je to skvělý způsob, jak se dobře pobavit. Jejím kladem je, že prověří vaše deduktivní a analytické schopnosti. Umožní vám také rozvíjet vaši logiku. Jste tedy připraveni přijmout tuto výzvu? Buďte opatrní, časový limit na její vyřešení byste neměli brát na lehkou váhu. Na nalezení řešení máte pouze 60 sekund, takže každá vteřina se počítá.

Jak hádanku dokončit?

První obrázek v tomto testu je kombinací kostek. Je jich celkem 9, jsou různých barev a mají také různé tvary. Než se pustíte do řešení úkolu, musíte si každou kostku pozorně prohlédnout. Vpravo máte kostku, která je dobře vybarvená, ale není celá. Některé prvky chybí, přesněji řečeno 3 kostky nejsou umístěny. U prvků vlevo budete muset být schopni pochopit souvislost mezi hlavní kostkou a očíslovanými kostkami, abyste hlavolam úspěšně vyřešili.

Své myšlenky budete muset promítnout do prostoru, ale také si budete muset představit výsledný tvar. Tato hra vyžaduje trpělivost, vytrvalost a velkou schopnost soustředění.

Řešení tohoto testu

Podařilo se vám najít chybějící tvary? Porovnejte své volby s obrázkem níže.

© Simpujcka

 

Všimli jste si toho? Stačilo najít krychli, která dokáže vytvořit úplný kruh. Správně! Klíčem k hlavolamu byl tento tvar, ale také barvy kostek. Pokud jste našli řešení, gratulujeme vám! Měli byste být hrdí na své analytické schopnosti a na to, že jste dokázali vyřešit hlavolam. Další hádanky tohoto typu najdete na našich webových stránkách.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.