Vítejte » NOVINKY » Vizuální hádanka: Najděte v tomto pekelném bludišti převod, který otáčí kolem kola

Vizuální hádanka: Najděte v tomto pekelném bludišti převod, který otáčí kolem kola

Jste dobří v bludištích? Vyzkoušejte tento nový typ bludiště.

Dnešním testem je bludiště, které se vymyká běžným podmínkám. Když už mluvíme o neobvyklých věcech, věděli jste, že největší labyrint na světě se nachází v Kalifornii? Je to bludiště Servlinks v La Pocatière, které má rozlohu 301 474 metrů čtverečních, což odpovídá 55 fotbalovým hřištím. Jeho projití zabere nejméně 24 hodin. U tohoto testu vám na jeho absolvování dáme jen pár vteřin, přesněji 20 vteřin. Zvládnete tuto výzvu?

Jaký je ten správný kanál?

Tento test se zdá na první pohled obtížný, ale s trpělivostí a vytrvalostí ho zvládnete. Řešení tohoto bludiště je skvělým způsobem, jak rozvíjet své schopnosti řešení problémů a logického myšlení. Nenechte se tedy odradit a zkoumejte různé možnosti, dokud nenajdete cestu ven.

Upozorňujeme, že tento test je časově omezen. U dětí však uděláme výjimku. Na dokončení hry budou mít dostatek času. Dospělí naopak mají na hodinách 20 sekund.

© Simpujcka

 

Skutečným problémem této hry je zůstat soustředěný. Stačí sebemenší zaváhání a možná budete muset vše opakovat. Umístěte se do tiché místnosti. To vám velmi pomůže a k určení směru ozubených kol použijte tužku.

Jaká je logika tohoto konkrétního bludiště?

Tento test je novým druhem bludiště. Princip zůstává stejný: najít východ. Jde však spíše o nalezení způsobu ovládání kola jízdního kola, na které je třeba klást důraz.

Budete muset trochu přemýšlet a pochopit, jak tento převodový systém funguje. Připomeňme si, že převodový systém umožňuje přenášet sílu z hnacího kola na kolo hnané. Existuje hlavní část a podřízená část. Podřízená část přijímá výkon, ale minimalizuje námahu nebo výkon zdvojnásobuje.

Na základě tohoto principu vyřešte tento test. Dávejte pozor, časovač se právě spouští. Máte 20 sekund a ani o vteřinu více.

Řešení

Nepodařilo se vám kolo otočit? Pravděpodobně jste se ztratili. Abyste zjistili, na které úrovni jste se zasekli, vložili jsme odpověď na průběh do obrázků.

© Simpujcka

 

Podařilo se vám pokrýt alespoň polovinu okruhu? Pokud ano, dobrá práce! Stále se však musíte snažit. Na našich stránkách vám nabízíme několik typů testů, které vám pomohou zlepšit vaše dovednosti.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.