Vítejte » Vizuální test: dezert, který sem nepatří, odhalí jen zkušené oko

Vizuální test: dezert, který sem nepatří, odhalí jen zkušené oko

Je na čase vyzkoušet svou mentální obratnost a privilegovaný zrak, abyste překonali tuto novou vizuální výzvu. Při této příležitosti bude nezbytná vaše trpělivost, soustředění a strategie, abyste identifikovali předmět, který nepatří do skupiny, která představuje obrázek.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži budete muset určit, který dezert nepatří do skupiny sladkostí a pochoutek zobrazených na obrázku. Na vyřešení tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund. Jste připraveni?

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Řešení vizuální výzvy

Bylo to obtížné? Odpověď na tuto vizuální výzvu je označena červeným kroužkem. Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.