Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: dokážete najít cestu z tohoto pekelného labyrintu?

Vizuální test: dokážete najít cestu z tohoto pekelného labyrintu?

Pokud máte rádi bludišťové výzvy, vyzkoušejte tuto!

Dnes vám představíme nové bludiště, které prověří vaši schopnost řešit úkoly. Pokud se největší bludiště nachází v Kalifornii „bludiště Servlinks v La Pocatière“, další bludiště vás může ohromit ještě více.

Jedná se o největší sněhové bludiště postavené v Kanadě, které měří 2 789 m². Nemáte na výběr a musíte jím projít, pokud nechcete umrznout. U dnešní zkoušky si buďte jisti, že je méně nebezpečná.

© Simpujcka

 

Jakou cestou se vydat?

Tento test se může zdát na první pohled obtížný, ale buďte si jisti, že je dostupný pro každého. Zvládne ho každý, děti i dospělí. S trpělivostí a vytrvalostí můžete rychle najít cestu ven.

Nalezení řešení této hádanky během několika sekund posílí vaše analytické schopnosti a schopnost řešit problémy. Jakmile se z bludiště dostanete, budete sami se sebou spokojeni, že jste úkol úspěšně zvládli.

Upozorňujeme, že ji můžete splnit pouze dvakrát. Chcete-li ve hře uspět, seďte v klidu a mějte připravenou tužku, abyste našli správnou cestu.

Jak poznáte, kterou cestou se máte vydat?

Toto bludiště je nadčasová klasika, má pouze jeden vchod a jeden východ, žádné pasti ani překvapení. Je to stejné bludiště, jaké jsme si hráli jako děti. Ačkoli samo o sobě není složité, vyžaduje určitou pozornost a ostražitost, abyste se neztratili. Naštěstí existuje spolehlivá technika, jak ho snadno a rychle vyřešit.

Abyste v tomto labyrintu uspěli a neztratili se, doporučujeme začít tím, že si vytvoříte plán cesty a budete se držet stejného směru, aniž byste zabloudili. Poté se vždy vydejte směrem k východu a pamatujte si své předchozí kroky. Některá rozcestí mohou být lákavá, ale dejte si pozor, aby se nejednalo o slepou uličku.

Řešení

Výborně, podařilo se vám dostat z bludiště! Najít východ nebylo snadné, ale vaše trpělivost a vytrvalost se vyplatily. Existovala jen jedna cesta ven a vy jste se řídili svým instinktem.

Pokud se vám nepodařilo najít řešení, nenechte se odradit a zkuste to znovu. Nechte svou mysl chvíli odpočívat a vraťte se později k dalšímu pokusu.

Pokud nemáte sílu, řešení je na obrázku níže.

© Simpujcka

 

Neváhejte se znovu procvičit v dalších bludištích, abyste se zdokonalili v řešení hádanek.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.