Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Dokážete najít polovinu každé čokoládové tyčinky za méně než 30 sekund?

Vizuální test: Dokážete najít polovinu každé čokoládové tyčinky za méně než 30 sekund?

Proveďte tento test a zjistěte svou úroveň analýzy a paměti.

V dnešním cvičení se objevuje čokoláda. Jistě víte, že čokoláda má působivé účinky na naše intelektuální schopnosti?

Dnes vám přinášíme další důvod, proč se o tento produkt neochudit. Nejnovější americký výzkum naznačuje, že flavanoly obsažené v kakau mohou přispívat k posílení paměti tím, že zpomalují její přirozenou ztrátu související s věkem. Než si ho dopřejete, nezapomeňte nejprve dokončit tento test.

Které části čokolády se k sobě hodí?

Tento test je navržen tak, aby byl přístupný všem bez ohledu na věk nebo intelektuální úroveň. Stačí trocha zdravého rozumu a inteligence, abyste zjistili, které tyče se k sobě hodí.

Tento test je jednoduchý způsob, jak posoudit vaše analytické a prostorové vnímání. Stačí si procvičit své analytické a vizualizační schopnosti.

Pokud tento test zvládnete za méně než 30 vteřin, máte rychlé myšlení. Vyzkoušejte si najít ekvivalentní tvary a nastavte časovač.

© Simpujcka

Jak poznáte, které díly se k sobě hodí?

Tento test je založen na principu skládaček. Stačí, když tvary poskládáte k sobě. Toto cvičení je proto velmi snadné a má hravý účel.

Při tomto cvičení, které je přístupné všem, můžete stimulovat mozek sami nebo ve skupině.

Chcete-li poskládat všechny dílky, musíte se nejprve podívat na hlavní dílek a spočítat počet políček, která obsahuje.

Pak, jak jste si možná všimli, je třeba doplnit 16 čokoládových čtverců. Musíte tedy najít dva doplňkové pruhy, celkem je jich 8.

Úkol je jednoduchý: představíte si bar a snažíte se najít ten, který k němu patří, tak, že je do sebe vnoříte. Buďte opatrní, některé tvary vypadají stejně a mohou být matoucí. Abyste si pomohli, budete muset spočítat celkový počet čtverců.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.