Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: jeden hrnek je mezi všemi těmito hrnky prázdný, dokázali byste ho najít?

Vizuální test: jeden hrnek je mezi všemi těmito hrnky prázdný, dokázali byste ho najít?

Rozvíjejte své dovednosti a zároveň se bavte.

V dnešním testu musíte najít prázdný hrnek. Věděli jste, že hrnek je starší, než si myslíte? Porcelánový hrnek má dlouhou historii a byl vynalezen v Číně kolem roku 600 našeho letopočtu. První hrnky byly vyrobeny z velmi jemného porcelánu, který byl pak v průběhu let zpevňován. Tento jemný porcelán umožnil vytvořit lehké a elegantní hrnky, které byly velmi oblíbené u čínské šlechty. Teď, když už víte, odkud váš hrnek pochází, pojďte si hrát!

© Simpujcka

Tento test prázdných hrnků je určen pro všechny

Tento vizuální test je účinný způsob, jak zábavnou formou zlepšit své zrakové schopnosti. Je to test pro každého, který vám pomůže rozvinout určité dovednosti. Jedná se o pozorovací schopnosti, ale také o dedukční schopnosti. Tento typ testu také stimuluje mozkovou činnost a pomůže jim zlepšit schopnosti řešení problémů.

Jak najít prázdný hrnek?

Najít prázdný hrnek na obrázku se může zdát obtížné, ale se správnými tipy je to hračka. Nejprve je důležité mít přehled o obrázku a pochopit kontext. V tomto případě se jedná o obrázek s hrnky. Pak je třeba se pozorně podívat na jednotlivé hrnky a najít ten, který je zcela prázdný. Abyste zjistili, který z nich je prázdný, musíte se podívat na ostatní hrnky, které jsou naplněné například horkou čokoládou, smetanou atd.

Dalším tipem je podívat se pozorně na dno hrnku, které by mělo mít stejnou barvu jako nádoba. Pokud mají různé barvy, neměli byste se tím zabývat. Také se mohou objevit stíny nebo odlesky, které ukazují na prázdný hrnek v porovnání s jinými plnými hrnky. Naskenujte obrázek a najděte narušitele.

Řešení tohoto testu

Našli jste prázdný hrnek? To svědčí o tom, že máte skvělé vizuální a dedukční schopnosti, gratulujeme! Pokud ne, nezoufejte, odpověď vám poskytneme v obrázcích. Hrnek se nacházel v levé části obrázku.

© Simpujcka

 

Máme pro vás několik zábavných vizuálních testů, které vám pomohou zlepšit vaše zrakové dovednosti, takže neváhejte a každý den si jeden udělejte!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.