Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Jste starostlivý člověk? Dokažte to tím, že do 20 sekund najdete dva různé psy.

Vizuální test: Jste starostlivý člověk? Dokažte to tím, že do 20 sekund najdete dva různé psy.

Vyzkoušejte si svůj postřeh a smysl pro detail v této vizuální hádance!

Vizuální testy a výzvy jsou dokonalým cvičením pro zlepšení soustředění a pozorovacích schopností. To je cílem dnešní mozkové výzvy. Budete muset věnovat plnou pozornost obrázku níže a využít své vizuální vnímání k vyřešení vizuální hádanky, která není tak snadná, jak vypadá.

Troufnete si na tuto výzvu a dokážete, jak jste pozorní a všímaví?

Vizuální výzva: Kteří z těchto psů jsou jiní?

Být dobrým pozorovatelem znamená, že si všímáte i těch nejmenších detailů. Díky této vlastnosti jste vnímaví a uvědomělí zároveň. Pokud máte smysl pro pozorování, nebude pro vás řešení dnešní vizuální výzvy žádným problémem.

Tuto vizuální hru však nepodceňujte, protože mnozí v ní selhali. Nepodléhejte žádné roztržitosti a neriskujte, že vám unikne důležitý detail. Jste připraveni?

Zde je váš úkol: Následující obrázek je složen ze psů, kteří na první pohled vypadají všichni stejně. Dva z nich však nevypadají jako žádný jiný pes. Poté máte 20 sekund na to, abyste se pokusili identifikovat tyto 2 psy, kteří se na obrázku liší.

© Simpujcka

 

Vizuální test: řešení

Dvacet sekund, které jste měli k dispozici, uplynulo. Podařilo se vám včas rozpoznat 2 jedinečné psy? Pokud se vám je nepodařilo identifikovat, můžete se podívat na řešení níže.

Řešení

První odlišný pes je třetí pes ve třetí řadě, jako jediný nemá na uchu černou skvrnu.

Druhý pes, který se nepodobá žádnému jinému, je poslední ve čtvrté řadě, jako jediný má skvrny na ocase.

© Simpujcka

 

Pokud jste odpověděli správně, ukazuje to, jak jste dobří pozorovatelé a pozorní. Navíc se vám podařilo určit 2 psy, aniž byste překročili časový limit. Dobrá práce!

Líbilo se vám řešení této vizuální hádanky? Objevte na našich stránkách další vizuální a intelektuální výzvy tohoto druhu. Neváhejte je zneužít, protože tyto IQ testy vám umožní pravidelně stimulovat váš mozek.

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.