Vítejte » Vizuální test: Na obrázku jsou ukryti 4 kohouti a jablko. Máte 20 sekund!

Vizuální test: Na obrázku jsou ukryti 4 kohouti a jablko. Máte 20 sekund!

Test, který vám dnes nabídneme, nezvládlo mnoho lidí. Je to skutečně nesmírně obtížná výzva. Pouze několik lidí dokázalo přijít se správným řešením. Patříte mezi tuto malou skupinu géniů?

Vaším úkolem je pozorně sledovat obrázek s množstvím krocanů. Měli byste vědět, že na obrázku jsou ukryti čtyři kohouti a jablko. Je na vás, abyste zjistili, kde se tyto skryté prvky nacházejí. Na vyřešení tohoto vizuálního testu máte 20 sekund.

Reto visual

Proto si raději pořiďte stopky, abyste nepropásli ani vteřinu. Musíte se také soustředit a dávat pozor. Pro vyřešení této vizuální výzvy je dokonce vhodné být na klidném a pohodlném místě.

Řešení: umístění 4 kohoutů a skrytého jablka

Pokud si obrázek prohlédnete na první pohled, nezdá se, že by něco skrýval. Pokud se však na obrázek podíváte pozorně, zjistíte, kde jsou ukryty.

Reto visual

První kohout je mírně napravo od dýně, která je mírně nalevo. Druhý pták je mírně nad kachnou a dýní, které jsou v levé dolní části. Třetí je uprostřed téměř dole a poslední uprostřed, ale přilepený na pravé straně obrázku.

Jablko je ukryto nad krocaním ocasem. Ten se nachází vpravo nahoře na obrázku. Podařilo se vám najít skryté prvky? Podívejte se na odpověď prostřednictvím tohoto obrázku, který vám je pomůže najít.

Podařilo se vám vyřešit tuto nesmírně obtížnou vizuální výzvu?

Pokud se vám podařilo najít skryté prvky za méně než 20 sekund, znamená to, že jste velmi dobří. Pokud ne, pak jste pravděpodobně vyšli ze cviku. Proto neváhejte provést další testy, abyste si procvičili a zbystřili mysl a zrak.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.