Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Najděte chybějící číslo v této posloupnosti od 1 do 100 za 60 sekund.

Vizuální test: Najděte chybějící číslo v této posloupnosti od 1 do 100 za 60 sekund.

Máte zrak, abyste našli chybějící číslo?

Dnešní test je výhradně vizuální. Vaším úkolem je najít chybějící číslo v řadě. Věděli jste, že vidění je pro člověka tak důležité, že využívá více než polovinu kapacity mozku?

Někteří lidé například zavírají oči, aby se lépe soustředili. Při dnešním vizuálním testu budete muset otevřít pravé oko. Podaří se vám najít chybějící číslo v této řadě od 1 do 100 za méně než 60 sekund?

© Simpujcka

 

Využijte své vizuální dovednosti

Tento test je snadný, ale vyžaduje aktivní soustředění, abyste ho zvládli. Musíte zapojit všechny své vizuální schopnosti a velmi rychle analyzovat. Je přístupný každému. Dávejte pozor, abyste nepřekročili časový limit, který je hlavní obtížností hry: tento test musíte dokončit za 60 sekund.

Tento vizuální test je podnětnou výzvou, která může zlepšit vaši schopnost soustředění, ale také rozvíjí vaše pozorovací schopnosti. Vyzvěte sami sebe, a pokud nebudete znát odpověď, setkáme se na další stránce.

Jak najdete chybějící číslo?

Abyste našli chybějící číslo za méně než 60 sekund, budete muset být rychlí, a to velmi rychlí. Tento test byl navržen tak, abyste se cestou ztratili, pokud se nebudete soustředit.

Abyste v tomto cvičení uspěli, musíte si především říci, že se jedná o zábavný test a že je určen především k tomu, aby vás pobavil. Nestresujte se, dáme vám několik tipů, jak testem projít.

Zaprvé, jak jste si všimli, čísla mají různé velikosti a barvy, to je zcela záměrné. Nezabývejte se tímto detailem, je tu jen proto, aby vás zmátl.

Za druhé, nesnažte se v tomto testu hledat žádnou logiku. Čísla byla rozmístěna zcela náhodně, nenásledují za sebou a neřídí se žádným konkrétním pořadím. Vezměte si pero nebo prst a ukažte na každé číslo od 1 do 100. To vám výrazně pomůže.
Při dodržení těchto rad budete schopni úspěšně najít chybějící číslo.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.