Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Najděte deštník ukrytý mezi pštrosy.

Vizuální test: Najděte deštník ukrytý mezi pštrosy.

Dokažte, že jste dobrý pozorovatel, a přijměte tuto vizuální výzvu.

Vizuální testy jsou vynikajícím způsobem, jak zlepšit své zrakové schopnosti a soustředění. Dnešní úkol vám umožní změřit své vizuálně-kognitivní schopnosti! Na co čekáte?

Vizuální test: „Kde je v téhle skupině pštrosů deštník?

Abyste tento test zvládli, musíte se plně soustředit na hru a rychle analyzovat obrázek, protože budete muset překonat i čas. Zvládnete to? Dokažte to hned!

Na následujícím obrázku vidíte stádo pštrosů. Na první pohled nepoznáte, že se mezi těmito zvířaty skrývá deštník. Otevřete tedy své rysí oči a pokuste se ho najít, přičemž si všímejte detailů. Poté máte 15 sekund na to, abyste se podívali na obrázek a našli deštník. Je to na vás!

Test osobnosti: odpovědi

Vašich 15 sekund vypršelo! Je čas ověřit si, zda jste opravdu dobrý pozorovatel, nebo zda potřebujete zlepšit své vizuální schopnosti! Našel jsi ten deštník?

Pokud se vám ho ještě nepodařilo odhalit, dáme vám druhou šanci, abyste to zkusili znovu. A napovíme vám: okraj deštníku splývá s křídly pštrosů! Na její nalezení máte ještě 10 sekund!

Nyní zkontrolujte, zda je vaše odpověď správná, a prohlédněte si řešení na obrázcích:

Řešení:

Pštrosi jsou kočovná zvířata, která žijí ve skupinách. Na tomto obrázku je opravdu těžké deštník rozpoznat, protože vypadá dost podobně jako pštros nejen barvou, ale i tvarem. Deštník je ve skutečnosti na pravé straně obrázku, v polovině výšky, mezi asi čtyřmi pštrosy.

Pokud jste tento zrakový úkol zvládli bez problémů, znamená to, že máte dobrou ostrost a zrakové rozlišování. Jste dobrý pozorovatel! Pokud se vám i přes nápovědu nepodařilo deštník najít, musíte se smířit s tím, že musíte častěji stimulovat své oči a mozek, abyste zvýšili svou zrakovou a kognitivní výkonnost!

Kdo by si pomyslel, že deštník bude v savaně se pštrosy. Tato hra je opravdu překvapivá, líbila se vám? Navrhujeme další vizuální testy, které jsou stejně zábavné jako ten, který jste právě provedli. Neváhejte navštívit naše webové stránky!

 

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.