Vítejte » Vizuální test: Najděte jehlu v kupce sena na tomto obrázku.

Vizuální test: Najděte jehlu v kupce sena na tomto obrázku.

Dans ce nouveau défi visuel, nous vous invitons à développer vos compétences visuelles

V této nové vizuální výzvě vás vyzýváme, abyste rozvíjeli své vizuální dovednosti a úroveň soustředění. Ten je doslova založen na starém přísloví „hledání jehly v kupce sena“. Tento test vás v podstatě vyzývá k nalezení jehly v kupce sena. Její absolvování prokáže vaše vizuální schopnosti, ale především dokáže, že nic není nemožné, pokud si k tomu dáte prostředky. Nebude to však snadná zkouška.

Hledání jehly v kupce sena: co dělat

Jak vidíte, cílem úkolu je najít přesnou polohu jehly na obrázku. Nastavte však časový limit 20 sekund a počítejte s určitou obtížností. To vám ztíží úkol a umožní lépe vyhodnotit vaše vizuální schopnosti a schopnost soustředění.

Reto visual

Myslíte si, že to zvládnete? Usnadníme vám to nápovědou. Pozorně si prohlédněte vše, co souvisí s klubkem příze, a snadněji najdete skrytý předmět.

Abyste byli v bezpečí, musíte dávat pozor. Udělejte si čas na shromáždění myšlenek a soustředění. Pokud musíte, najděte si klid, abyste mohli lépe přemýšlet. Vzdalte se od veškerého hluku a rušivých vlivů, které by mohly narušit vaše soustředění. To vám umožní projít každý detail snímku, aniž byste ztratili ostrost.

Řešení výzvy Haystack

Navzdory naší nápovědě jste nemohli najít jehlu? Pomůžeme vám. Začněte uprostřed, kde je žlutý list, a podívejte se mírně doleva a nahoru. Jasně uvidíte ucho jehly. Jehla splývá se žlutou barvou slámy. Od zeleného okřídleného hmyzu úplně vlevo na obrázku ho dělí jen několik centimetrů.

Mysleli jste si, že je nemožné určit přesnou polohu této galanterie? Je to mnohem jednodušší, než se zdá, když máte oči otevřené. Jediným problémem je zvládnout to za 20 sekund. Pokud se vám tento test líbil, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou. V našich dalších vizuálních testech se můžete opět vyzvat k překonání svých schopností. Bude to dobrá příležitost k rozvoji vašich vizuálních schopností a především k tomu, abyste se naučili soustředit za všech okolností.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.