Vítejte » Vizuální test: najděte tři jablka ukrytá mezi ptačími budkami.

Vizuální test: najděte tři jablka ukrytá mezi ptačími budkami.

Dnes pro vás máme zajímavý test. Představuje dílo umělce jménem Gergely Dudás. Někteří z vás ho možná znají pod uměleckým jménem DUDOLF. Tato práce vás povzbudí k tomu, abyste si zdokonalili svůj smysl pro pozorování a soustředění. Musíte najít objekty, které se mezi podobnými obrázky odlišují od ostatních. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si níže uvedené pokyny.

Na tomto obrázku najdete několik ptačích budek. Tito opeřenci létají mezi svými stanovišti. Vaším úkolem však není je pozorovat. Místo toho musíte rozpoznat plody, které se skrývají mezi malými červenými ptáčky. Jedná se o 3 červená jablka. Bude obtížné je najít, protože mají stejnou barvu jako ptáci. Toho však můžete docílit usilovným soustředěním.

Zde je malá nápověda, která vám pomůže najít první jablko. Podívejte se na pravou stranu obrázku, uvnitř bílé chýše je jablko.

Aby byl vizuální test zajímavější, můžete pozvat své přátele nebo další členy rodiny. Vítězem se stane ten, kdo najde všechna tři jablka v nejkratším čase.

Zde je rozlišení tohoto testu

Podařilo se vám identifikovat lahodná jablka? Odpovědi najdete na následujícím obrázku.

Jak jsme již naznačili, první jablko se nachází v bílé chýši vpravo na obrázku.

Druhé jablko je mezi žlutou a modrou chatkou vlevo nahoře na obrázku.

Konečně třetí jablko je o kousek dál, je mezi růžovou, žlutou a bílou chýší. Od malé zelené chaty dole je třeba najít 2 chaty.

Vidíte, že není tak těžké ji najít. Stačilo se jen více soustředit. Příště věnujte pozornost i těm nejmenším detailům a uvidíte, že bude snazší najít správnou odpověď.

Chcete provést další testy? Sledujte naši stránku, protože pro vás máme další zajímavé testy. Pomohou vám zvýšit IQ a procvičit duševní schopnosti.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.