Vítejte » Vizuální test: Najděte tři srdce mezi motýly v této vizuální soutěži.

Vizuální test: Najděte tři srdce mezi motýly v této vizuální soutěži.

Zvládnete tuto vizuální výzvu za méně než minutu? Pokud se dobře soustředíte, nebudete mít problém najít správnou odpověď. Tento test na oslavu lásky spočívá v nalezení 3 malých srdíček, která jsou ukryta na obrázku. Pokud se pozorně podíváte na obrázky níže, můžete je rychle najít. Jste připraveni? Jdeme na to!

Resuelte el reto visual de esta semana (Dudolf)

Už nějakou dobu ji hledáte, ale nemůžete ji najít? Pokud ano, nenechte se odradit. Pokud vytrváte, vždy najdete odpověď. Uvolněte se a klidně přemýšlejte.

Tady je rada, která vám usnadní hledání: pozorně si prohlédněte mezery mezi zvířaty (ptáci, králíci, tučňáci). Pokud budete těmto místům věnovat pozornost, srdíčka snadno najdete, i když jsou dobře schovaná.

Řešení: Kde jsou tři srdce?

Našli jste tři srdce? Pokud ano, jste velmi vnímavý. Pokud jste bohužel neuspěli, nezoufejte, protože níže vám přinášíme správné odpovědi.

  • První srdce: podívejte se na pravou stranu, je přímo mezi dvěma králíky a dvěma bílými ptáky. Nebylo tak těžké ji najít, když jste se pozorně dívali.
  • Druhé srdce: to se hledalo nejsnáze, protože bylo vedle osamělého tučňáka. Na této ilustraci je pouze jeden tučňák, takže nebudete mít problém ho najít.
  • Třetí srdce: na rozdíl od prvních dvou srdcí je pravděpodobně nejtěžší ho najít. Je tak dobře maskován mezi motýly, že je obtížné ho identifikovat. Podívejte se na levou stranu, je mezi modrými ptáky a osamělým tučňákem. Abyste ho našli, musíte napočítat 5 motýlů na vrcholu tučňáka.

Líbil se vám tento test? Máme pro vás připraveny ještě zajímavější testy. Neváhejte se do toho pustit ve skupině, abyste se pobavili.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.