Vítejte » Vizuální test: Najděte vánoční postavičku s dvojitým nosem v dnešní vizuální soutěži.

Vizuální test: Najděte vánoční postavičku s dvojitým nosem v dnešní vizuální soutěži.

Testez votre capacité à remarquer de petits détails dans ce défi visuel.

Je čas vyzkoušet si, jak dobře se vám daří soustředit, jak jste trpěliví a jak jste obratní při řešení následujícího vizuálního úkolu. Stačí si vzpomenout na minulý úkol, který spočíval v nalezení malého bonbonu se zelenou obálkou během několika sekund.

Nyní vysvětlíme pravidla pro absolvování nového testu:

Vizuální výzva:

V této nové vizuální soutěži budete muset najít postavu s nosem navíc: bude to Ježíšek, sob nebo sněhulák? Na vyřešení tohoto úkolu máte 30 sekund, abyste si prohlédli celý obrázek a našli odpověď. Jste připraveni?

Využijte své dovednosti v této nové vizuální výzvě (Cool Guru)

U tohoto typu skládačky je důležité si kompozici obrázku několikrát projít, abyste ji mohli analyzovat do hloubky a najít drobné detaily, které jsou na první pohled skryté.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a řešením drobných logických úloh zjistili, zda jste zkušený pozorovatel.

Odpověď na vizuální výzvu

Odpověď je následující: Postavička s nosem navíc je sob, který je v pravém horním rohu. Viděli jste ji už někdy? Tento znak je označen žlutým kroužkem.
Řešení vizuální výzvy

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.