Vítejte » Vizuální test: najděte želvu ukrytou v bažině v rekordním čase

Vizuální test: najděte želvu ukrytou v bažině v rekordním čase

Opět vám nabízíme neuvěřitelnou vizuální výzvu, při které prověříme všechny vaše schopnosti a soustředění.

Pro tuto příležitost máme ilustraci od britské optické společnosti Lensstore, která nás vyzývá, abychom našli želvu ztracenou v podivné bažině plné listí a vegetace vůbec . Zvládnete tuto výzvu do 15 sekund? Posuňte se dolů a prohlédněte si celý obrázek. Správná odpověď bude na konci, takže není prostor pro pochybnosti.

Najděte želvu v bažině do 15 sekund

Obchod s čočkou

Tento vizuální úkol není tak snadný, jak se zdá, protože musíte dávat pozor na tvary, takže vám dáme malou nápovědu: hledejte tvar hlavy a nohou želvy, jejichž barvy jsou kontrastní v zelené barvě. Zkuste dalších 10 sekund.

Pokud to vzdáte nebo chcete znát správnou odpověď na problém, pokračujte dolů a nakonec najdete místo, kde je malá nezbedná želva. Pravděpodobně to bylo mnohem blíž, než jste si mysleli, a vy jste si to neuvědomili!

Řešení: kde je želva ukrytá v bažině

Želva byla ukryta velmi blízko pravého dolního rohu ilustrace a ve skutečnosti je vidět něco, co vypadá jako její oči, stejně jako její malá noha a hlava.

Existuje ještě prostor pro pochybnosti? Nebojte se.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.