Vítejte » Vizuální test: Podívejte se pozorně, tento vizuální úkol zvládnou pouze EXPERTI. Kde je mravenec?

Vizuální test: Podívejte se pozorně, tento vizuální úkol zvládnou pouze EXPERTI. Kde je mravenec?

Abychom si udrželi maximální mentální a vizuální hbitost, je třeba denně trénovat naši mysl pomocí hádanek, výzev a vizuálních úkolů. Při této příležitosti bude nezbytná vaše trpělivost a zrak, abyste identifikovali mravence, který se skrývá mezi borůvkami.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte najít mravence, který se skrývá mezi skupinkou borůvek. Na vyřešení tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund, jste připraveni?


Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Řešení vizuální výzvy

Odpověď je následující: Mravenec se nachází v levé dolní části obrázku, pro ty, kteří ho stále nemohou najít, jsme odpověď označili kroužkem. Bylo obtížné tento hmyz najít?

Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.