Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Pouze 20 % lidí najde dva podobné melouny za méně než 10 sekund! Dokážete to?

Vizuální test: Pouze 20 % lidí najde dva podobné melouny za méně než 10 sekund! Dokážete to?

Podívejte se pozorně na obrázek a použijte svůj důvtip k rozpoznání stejných melounů.

Věděli jste, že někteří lidé mají výjimečné zrakové schopnosti? To je případ Stephena Wiltshira, britského umělce s autismem, který je schopen nakreslit neuvěřitelně detailní krajiny poté, co jednou viděl fotografii nebo krajinu. Odtud pochází jeho přezdívka „Muž s fotografickou pamětí“. Pokud je on výjimkou, jak dobré jsou podle vás vaše vizuální schopnosti? Je nadprůměrná? Zjistěte to pomocí níže uvedeného testu.

Jak poznat melouny, které vypadají stejně?

Dnešní test změří nejen vaši zrakovou ostrost, ale také schopnost všímat si detailů. Připravte si oči, toto bude velmi náročné cvičení.

Chcete-li si otestovat svůj zrak, pozorně si prostudujte obrázek níže. Je na něm zobrazeno několik melounů, které vypadají všechny stejně, ale pokud se na obrázek podíváte podrobněji, můžete si všimnout, že dva z nich vypadají podezřele podobně. Tyto dva melouny je na první pohled obtížné identifikovat, ale pokud si melouny prohlédnete ze všech úhlů, možná budete překvapeni. Na nalezení těchto dvou melounů máte 10 sekund. Pokud tento test zvládnete, bude to znamenat, že váš zrak je odolný vůči výzvě. Dávejte pozor a nenechte se rozptylovat.

© Simpujcka

 

Tady byly schované melouny!

Čas vypršel. Našli jste stejné melouny? Nebo jsi dal jazyk kočce?

Pojďme si to hned ověřit pomocí těchto odpovědí. Dva melouny jsou obklopeny červenými kolečky.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.