Vítejte » Vizuální test: V této vizuální soutěži se skrývá panda. Najdete ji?

Vizuální test: V této vizuální soutěži se skrývá panda. Najdete ji?

Vous avez 15 secondes pour trouver un adorable panda parmi les bonhommes de neige.

V této vizuální výzvě vám ukážeme sérii sněhuláků, kteří skrývají pandu. Vaším úkolem je najít tuto rozkošnou postavičku do 15 sekund. To se dozvíme za chvíli.

Vyřešte následující vizuální úkol a najděte pandu (Cool Guru)

Na rozdíl od jiných koníčků mají vizuální výzvy určitý stupeň obtížnosti, který vyžaduje zrychlení mysli a zraku během několika sekund, abyste našli určené cíle.

Vánoce jsou za dveřmi, a proto se s vámi podělíme o malou vizuální výzvu, při které budete muset maximálně zbystřit zrak a mysl. Pokud nemáte s řešením těchto typů hádanek mnoho zkušeností, můžete si procvičit své mentální schopnosti.

Na druhou stranu se o tuto zálibu můžete podělit i se svými přáteli a rodinou, protože tyto typy výzev jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, takže toho využijte a využijte svůj volný čas k řešení drobných logických úloh, které prověří vaše schopnosti soustředění.

Řešení vizuální výzvy

Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně jste pandu nenašli, ale pokud ne, gratulujeme! Máte přirozený talent pro řešení vizuálních výzev.

Solución del reto visual: Aquí está el oso panda

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.