Vítejte » Vizuální test: V této vizuální soutěži se skrývají 3 obličeje, lidé a pták se nepočítají.

Vizuální test: V této vizuální soutěži se skrývají 3 obličeje, lidé a pták se nepočítají.

Testez votre acuité visuelle et votre sens de l’observation avec ce défi visuel !

Vizuální testy se staly virálními na sociálních sítích. Vizuální logické hry, hádanky nebo vizuální rébusy skutečně přitahují pozornost uživatelů internetu, zejména dospělých. To není tak překvapivé, protože tyto vizuální výzvy jsou opravdu zábavné. Kromě toho vám tyto výzvy umožní změřit vaše intelektuální, smyslové a psychické schopnosti. V následující výzvě vám doporučujeme procvičit si vizuální vnímání! Dokážete v této výzvě uspět?

Vizuální test: „Najděte 3 obličeje skryté na fotografii.“

V této vizuální hře si vyzkoušíte svůj zrak a mozkovou kapacitu. Při této soutěži je v sázce vaše soustředění a schopnost uvažování. Dokažte, že jste dobrý pozorovatel a že jste pečlivý.

Tu reto será encontrar los tres rostros ocultos (Genial Gurú)

Pokud jste připraveni, zde jsou vaše instrukce: Na následujícím obrázku pár klidně svačí na zahradě, pobaveně je pozoruje pták. Ale tyto tři tváře nejsou na obrázku jediné? Na obrázku se skrývají další tři tváře a je na vás, abyste je našli! K jejich nalezení použijte vizuální vnímání a představivost, protože v této soutěži mohou uspět pouze lidé s bystrým pozorovacím smyslem a otevřenou myslí. Na nalezení těchto 3 skrytých tváří máte 30 sekund. Je to na vás!

Vizuální test: správné odpovědi na test

Třicet vteřin uplynulo a vy se dozvíte, zda jste v testu uspěli, nebo ne. Jsou tváře páru a ptáka jediné, které se vám podařilo identifikovat, nebo jste našli ještě další tři? Pokud ano, porovnejte své odpovědi s níže uvedeným řešením. Pokud ne, podívejte se, kde byly tváře, které jste měli spatřit.

Aquí esta la respuesta de este reto visual.

Řešení: Tři skryté tváře na této fotografii byly:

  • na hlavě ženy: první stranu tvořily vlasy a sponky;
  • na stole: druhou stranu tvoří miska a její obsah;
  • na trávníku.

Pokud jste našli správné odpovědi, gratulujeme vám! Máte vynikající vizuální vnímání. Pokud jste v testu neuspěli, nenechte se odradit. Své dovednosti můžete zlepšit pravidelným cvičením s našimi různými vizuálními výzvami.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.