Vítejte » Vizuální test: Vyřešte tento úkol tak, že najdete brýle ukryté na obrázku!

Vizuální test: Vyřešte tento úkol tak, že najdete brýle ukryté na obrázku!

Jste dostatečně pozorní? Udělejte si tento test a zjistěte to

Vyzkoušejte si řadu optických úkolů a zlepšete své mentální a vizuální schopnosti. Tentokrát se úroveň zvyšuje díky tomuto novému testu, který se podaří vyřešit během vymezeného času pouze 5 % uživatelů internetu. Jste připraveni zdokonalit svou vizuální přesnost a bystrost? Nečekejte déle a pusťte se do toho!

Jak provést vizuální test?

K tomuto vizuálnímu testu neexistují žádné složité pokyny. Jediné, co musíte udělat, je pečlivě si prohlédnout obrázek. Trik spočívá ve vizualizaci hledaného objektu, kterým je dalekohled. Než tedy začnete, přečtěte si pozorně název, abyste věděli, co se po vás chce. Tato vizualizace vám umožní odpoutat pozornost od podružností přítomných na obrázku. Pokud nechcete ztrácet čas, není třeba obrázek přibližovat, abyste viděli detaily. Zůstaňte soustředění a důvěřujte svému pozorovacímu smyslu.

© Simpujcka

 

Některá vodítka a doporučení

Tento vizuální test spočívá v nalezení rámečku mezi různými druhy zeleniny. Cílem je identifikovat ji za pouhých 20 sekund. Abyste toho dosáhli, buďte pozorní a skenujte obrázek očima. Při tomto prvním pokusu si vaše oči zvyknou na pozorování různých prvků obrázku, barev a druhů zeleniny. Toto rozlišování také zostří váš reflex, abyste se připravili na spatření vetřelce na obrázku. Vaše šance na úspěch se tak zvýší. Soustřeďte se a osvojte si tuto metodu, protože máte pouze 20 sekund.

Odpověď: umístění skleniček v zelenině.

Pokud jste použili výše uvedenou metodu, neměli byste mít problém s nalezením sklenic. Odpověď se nachází v zelených barvách. Samozřejmě jste nevěnovali pozornost pozadí a podpoře zeleniny? To byla chyba. Tato volba barev je strategická, aby omezila vaše vidění a abyste ztratili zájem o odstíny zelené. Výsledkem je rámeček na levé straně hned za zeleným jablkem. Všimněte si, že brýle splývají s pozadím, níže je řešení na obrázcích.

© Simpujcka

 

Nenašli jste odpověď?

To nevadí, protože neúspěch může potkat každého, i toho nejchytřejšího. A pokud odpověď nenajdete, vždy si můžete procvičit další vizuální testy. Procvičujte rozlišování předmětů, materiálů, barev, pozadí a opor. Toto rozlišování vám pomůže zbystřit zrak a inteligenci při řešení tohoto druhu testu.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.