Vítejte » Vizuální test: Vyřešte vizuální úkol: Najděte mezi dárky sladkosti.

Vizuální test: Vyřešte vizuální úkol: Najděte mezi dárky sladkosti.

Voici un test visuel à résoudre en 30 secondes pour tester votre discrimination visuelle !

Zveme vás, abyste si vyzkoušeli své oči a vlastní mozek pomocí vizuální výzvy, která stimuluje obojí zároveň. Jedná se o vizuální hádanku, která vyvolává vánoční atmosféru, kterou má mnoho uživatelů internetu rádo. A abyste v tomto ročním období strávili příjemné chvíle se svými blízkými, můžete dokonce navrhnout svým přátelům, rodině nebo kolegům, aby se této výzvy zúčastnili s vámi. Nic se nevyrovná těmto vizuálním hrám, které vám zpříjemní chvíle zábavy a zároveň prověří vaše intelektuální schopnosti.

Vizuální test: „Najdeš bonbóny ukryté na tomto obrázku?“

Chcete-li vyřešit tuto vizuální výzvu, musíte dávat pozor a zbystřit svůj pozorovací smysl! Bez velkého soustředění a zaměření se na detaily totiž není snadné rozeznat objekt mezi mnoha jinými věcmi, které vypadají podobně. Tuto vizuální výzvu vyhraje jen ten nejpečlivější! Chtěli byste být jedním z nich?

Busca un caramelo entre los regalos (Genial Gurú)

V tomto vizuálním testu představuje obrázek níže dávku dárků. Mezi těmito dárky je i bonbón. Je těžké si ho všimnout ve všech těch dárkových krabicích, které by ho mohly skrývat. Ale dobrý pozorovatel by to nepřehlédl! Jste jedním z nich? Dokažte to vyřešením této 30sekundové výzvy!

Vizuální test: správné odpovědi na test

Váš čas vypršel. Pokud do konce 30 sekund bonbón nenajdete, můžete hledat dál, ale nepočítá se to. Musíte pracovat na své pozornosti a všímavosti k detailům, abyste zvýšili kapacitu svého zraku a mozku a zvládli další test. Naštěstí jsme tu my, abychom vám pomohli. Můžete vyřešit všechny hádanky, rébusy a vizuální hádanky, které jsme umístili na naše stránky, a procvičit si je. Prozatím se podívejte na obrázek níže, kde najdete správnou odpověď na test.

Aquí esta la respuesta del reto visual

Řešení: Bonbón byl vlevo dole ve svislé poloze před fialovým dárkem. Bylo těžké si ho všimnout, protože vypadá jako stuha dárku.

Pokud jste našli správnou odpověď, gratulujeme vám! Máte dobrý postřeh a dokážete být efektivní v krátkém čase, který jste dostali k dispozici. Pokud se vám tato výzva líbila, můžete pokračovat v testování svých schopností v dalších, ještě obtížnějších typech vizuálních testů!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.