Vítejte » NOVINKY » Vizuální test: Zapněte orlí zrak a najděte 3 rozdíly na těchto 2 fotografiích krásných Japonek.

Vizuální test: Zapněte orlí zrak a najděte 3 rozdíly na těchto 2 fotografiích krásných Japonek.

Otestujte svou zrakovou ostrost a soustředění pomocí tohoto jednoduchého testu soustředění.

Tato poměrně obtížná hádanka prověří vaše vizuální schopnosti. Tuto výzvu mohou úspěšně splnit pouze lidé s orlím zrakem. Zjistěte více informací o tomto testu.

O co jde?

Tento test zaostření vás vyzve k nalezení tří rozdílů na výše uvedených snímcích. V praxi uvidíte dva obrázky, na každém z nich je krásná japonská žena v tradičním oděvu, včetně bílého kimona s květinovým vzorem. Na hlavě má žena jakýsi klobouk.

Jak vidíte, na těchto fotografiích je stejná osoba. Existují však tři detaily, díky nimž se obraz této osoby liší. Vaším úkolem je najít tyto rozdíly za pouhých 7 sekund. Dokažte svou hodnotu tím, že se pokusíte vyřešit tuto hádanku.

Abyste tuto vizuální výzvu zvládli bez potíží, nezapomeňte pozorně sledovat oba obrázky. Pokud máte bystré oko, určitě si všimnete detailů i přes časový limit.

Vizuální test: řešení

Čas vypršel. Podařilo se vám v tomto očním testu najít tři rozdíly? Pokud ano, můžete vyzkoušet další úkoly, které budou nadále zlepšovat váš zrak a soustředění. Na druhou stranu, pokud jste v soutěži neuspěli, snažte se dál trénovat oči, protože je třeba je aktivovat jako svaly.

V obou případech zkontrolujte nebo najděte odpověď podle řešení na přiložených obrázcích.

Na těchto obrázcích vidíte, že rozdíly jsou na listu v levém rohu klobouku, na límci ženského oděvu a na stěně za ní.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.