Vítejte » Vizuální test: Zvyšme trochu obtížnost: kde je v této vizuální soutěži ropucha?

Vizuální test: Zvyšme trochu obtížnost: kde je v této vizuální soutěži ropucha?

Posledním vizuálním úkolem bylo určit ovoce, které nepatří do skupiny zobrazené na obrázku. Pokud jste to dokázali, nebude pro vás tato nová výzva problémem, takže budete muset věnovat pozornost všem zobrazeným detailům.

Vizuální výzva

V této vizuální výzvě vám ukážeme ropuchu ukrytou mezi rostlinami. Vaším úkolem je najít tuto rozkošnou postavičku do 30 sekund. Jste připraveni? To se dozvíme za chvíli.

Mezi rostlinami je schovaná ropucha.  (cool guru)

Na rozdíl od jiných koníčků mají vizuální výzvy určitý stupeň obtížnosti, který vyžaduje zrychlení mysli a zraku během několika sekund, abyste našli určené cíle.

Sdílíme malou vizuální výzvu, při které budete muset maximálně zbystřit svůj zrak a mysl. Pokud nemáte s řešením těchto typů hádanek mnoho zkušeností, můžete si procvičit své mentální schopnosti.

Na druhou stranu se o tuto zálibu můžete podělit i se svými přáteli a rodinou, protože tyto typy výzev jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, takže toho využijte a využijte svůj volný čas k řešení drobných logických úloh, které prověří vaše schopnosti soustředění.

Řešení vizuální výzvy

Zde je odpověď, pokud se vám podařilo vyřešit vizuální výzvu, gratulujeme! Máte přirozený talent na řešení těchto vizuálních hádanek.

Řešení vizuální výzvy Toad (Cool Guru)

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.