Vítejte » NOVINKY » Vizuální úkol: dokážete na obrázku najít různé jeleny? Máte na to pouze 5 sekund!

Vizuální úkol: dokážete na obrázku najít různé jeleny? Máte na to pouze 5 sekund!

Jelen není jako ostatní na tomto obrázku. Najděte ho do 5 sekund!

Náš dnešní test je zábavná hra, ve které musíte najít jelena, který se liší od ostatních. Mimochodem, věděli jste, že věk jelena můžete určit analýzou jeho paroží? Pokud má jelen například 10 parohů, je mu 5 let. Pokud má paroží 15, je mu 13 až 15 let. To je dnešní lekce, pojďme se pustit do hry.

Rozvíjejte své vizuální dovednosti tím, že najdete jelena

Tato vyhledávací hra je skvělým způsobem, jak u dětí podnítit soustředění a přesnost a zároveň je naučit věnovat pozornost detailům. Pro dospělé je tato hra vzrušující příležitostí, jak se pobavit a zároveň si procvičit mozek. Hraním této hry můžete snížit stres a na několik minut zklidnit svou mysl.

Tento test lze hrát i s rodinou, což umožňuje sdílet příjemné chvíle. Můžete se podělit o hezké chvíle, na které se bude vzpomínat. Jste tedy připraveni přijmout výzvu a najít jelena, který je jiný? Jdeme na to!

© Simpujcka

 

Jelen je na obrázku

V této hře je cílem najít jelena, který je na obrázku jiný. Nebude to však snadné, protože abyste ho našli, musíte věnovat pozornost detailům. Jelen se totiž skrývá tak dobře, že musíte mít oči otevřené, abyste ho našli. Abyste ho našli, je důležité důvěřovat svým instinktům a také věnovat pozornost drobným detailům.

Prohlédněte si postupně jednotlivé linie a vraťte se tam a zpět, abyste vetřelce našli. Je také důležité, abyste si předtím, než začnete, udělali celkový pohled na obrázek. Pokud budete mít štěstí, můžete ho spatřit na první pohled. Buďte opatrní, na splnění testu máte pouze 5 sekund.

Řešení:

Našli jste místo, kde se vetřelec nachází? Pokud ano, gratulujeme vám! Máte vynikající zrak a neuvěřitelnou schopnost všímat si detailů. Pokud ne, nabídneme vám řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

Jeleń jest w trzecim rzędzie na drugim miejscu, więc nie było tak trudno go znaleźć, prawda? Różnica z drugim jeleniem polega na tym, że jego głowa jest obrócona w prawo, co jest trudne do zauważenia, jeśli nie jesteś skoncentrowany. W następnym teście mamy dla Was niespodziankę, więc przygotujcie się.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.