Vítejte » NOVINKY » Vizuální úkol: Která ze tří dívek je kočičí paní? Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti

Vizuální úkol: Která ze tří dívek je kočičí paní? Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti

Myslíte si, že je váš zrak dostatečně jasný, abyste tuto vizuální hádanku vyřešili?

V podstatě jen ti, kteří mají smysl pro pozorování, mohou doufat, že v této vizuální výzvě uspějí. To je minimální podmínka úspěchu. Jedná se o vizuální hádanku, ve které musíte použít svůj důvtip a logiku, abyste identifikovali majitele kočky. Mnoho hráčů i přes několik pokusů správnou odpověď nenašlo. Pokud chcete být jedním z úspěšných, soustřeďte se a mějte oči otevřené! V opačném případě nebudete moci najít majitele kočky na obrázku.

Vizuální hádanka: čí je to kočka?

Ve společnosti Simpujcka vám chceme každý den pomáhat překonávat vaše hranice. Proto si vám dovolujeme nabídnout různé typy vizuálních výzev. Některé jsou obtížnější než jiné, jako v případě této vizuální hádanky. V tomto případě se musíte podívat na obrázek kočky obklopené třemi dívkami. Jedním z nich je majitel.

Musíte zjistit majitele kočky. Udělejte si čas na rozmyšlenou. Pokud dokážete správně odpovědět za méně než 10 sekund, znamená to, že vás žádné vizuální cvičení nezahlcuje.

© Simpujcka

 

Potřebujete nápovědu?

I když jste se překonali, nestačilo vám 10 sekund na nalezení správné odpovědi? To je v pořádku. Zkuste to znovu, ale tentokrát vám napovíme. Všimli jste si nějakých drobných jizev. Ty mohou ukázat, zda mají doma kočku a jak se k ní chovají. Buďte velmi pozorní.

Zkuste to alespoň třikrát, dokud nenajdete tu správnou „milenku“. Odpověď není daleko.

Vizuální kvíz: odpověď

Pokud se vám nakonec nepodařilo najít majitele kotěte nebo pokud si nejste jistí svou odpovědí, není to problém. Poskytneme vám řešení této vizuální hádanky, abyste si s ní už nemuseli lámat hlavu. Pomůže vám také zjistit, které detaily vám chyběly a zabránily vám v absolvování tohoto testu. Podívejte se na řešení níže:

© Simpujcka

 

V tomto případě jste měli věnovat zvláštní pozornost rukám dívek. Uvidíte, že jedna z nich má na ruce malou jizvu po starém kočičím škrábnutí. Proto je pravděpodobně kočičí paní.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.