Vítejte » NOVINKY » Vizuální úkol: Najdi kotě, které se ztratilo na zahradě!

Vizuální úkol: Najdi kotě, které se ztratilo na zahradě!

Pokud hledáte efektivní a zábavný způsob, jak si zbystřit mysl, pak jste na správném místě!

V případě této výzvy musíte na fotografii najít malý detail. Nebudete mít čas se nudit. Díky těmto testům se můžete bavit. Kromě toho si můžete procvičit koncentraci a mysl pomocí vizuálních výzev, jako je tato. Jste připraveni?

Zde je popsán způsob provedení testu

Tentokrát se musíte podívat na obrázek a najít kočku, která se schovává na zahradě. Na tomto obrázku je zvíře ukryto na místě, kde byste to nejméně čekali. Zvláště u tohoto velkého mistra skrývání musíte být opatrní a najít ho dřív, než ho ztratíte z dohledu. A aby byl test ještě zajímavější, budete mít pouze 30 sekund na to, abyste kočku v jejím úkrytu odhalili.

© Simpujcka

 

Nápověda k nalezení kočky ukryté na obrázku

Uplynul čas a vy netušíte, kde se kočka skrývá? Měli byste se zaměřit na jeho uši, což je lepší způsob, jak ho demaskovat. Díky tomuto triku ji snadno odhalíte. Dáme vám několik vteřin navíc na nalezení schované kočky. Viděli jste ji? Zkontrolujte, zda byla vaše odpověď správná.

Odpověď

Při prvním pohledu na obraz je všude klid. Člověk by neřekl, že se tam může schovávat kočka. Kočka je však v této krásné krajině zcela maskovaná. Podívejte se pozorně doprostřed této hromady dřeva, zvíře tam skutečně je. Všimli jste si toho? Stojí za malým keřem a dívá se do kamery s nevrlým výrazem ve tváři.

© Simpujcka

 

Vyřešili jste záhadu?

Dobrá práce, pokud ano. Jsi chytrý a rychlý, když se ti podařilo najít kočku v jradině. Vyzýváme vás, abyste vyzvali někoho, abyste zjistili, zda je chytřejší než vy. Díky tomu bude test zábavnější. Nezapomeňte se procvičit v dalších vizuálních testech na našich stránkách.

Neprošel?

Víme, že to byla výzva, ale nebojte se, nejdůležitější je, že jste to zkusili. Zveme vás k vyzkoušení dalších výzev, které odhalí váš pozorovací potenciál. Na internetu je také k dispozici velké množství testů.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.