Vítejte » NOVINKY » Vizuální výzva: Dokážete najít otevřené visací zámky? Tento vizuální test zvládlo pouze 1 % lidí!

Vizuální výzva: Dokážete najít otevřené visací zámky? Tento vizuální test zvládlo pouze 1 % lidí!

Jedná se o zábavný a oči otevírající úkol. Zvládnete tuto výzvu?

Co si myslíte o své oční kapacitě? S touto vizuální výzvou si je můžete změřit a zároveň se pobavit. Jedná se o vizuální test, který bude výzvou pro vaše oči i mysl. Musí být v souladu, abyste vyřešili tento vizuální hlavolam, který je hodnocen jako jeden z nejobtížnějších. Pokud to zvládnete, budete patřit mezi 1 % lidí s orlím zrakem!

Vizuální test: „Kolik zámků je na tomto obrázku otevřených?

Než začneme, měli byste vědět, že 99 % lidí, kteří se pokusili vyřešit tento vizuální úkol, neuspělo. Pouze malá menšina uspěla, a aby toho dosáhla, vyzdvihla svůj smysl pro detail. Zůstali klidní a soustředění a hlavně byli metodičtí. Dokážete najít správnou techniku, abyste tuto zkoušku zvládli? Dokažte to nyní!

Vaším úkolem bude identifikovat všechny otevřené zámky na následujícím obrázku. Níže máte zámky označené čísly 31 až 70. Nezabývejte se těmito čísly, protože slouží pouze k identifikaci zámků. Místo toho se podívejte na jednotlivé zámky a pokuste se najít ty, které jsou otevřené. Kolik jich je? Na jejich nalezení máte 30 sekund. Je to na vás!

© Simpujcka

 

Odpovědi na vizuální kvíz

Je čas odhalit řešení tohoto vizuálního kvízu. Jak jste si vedli? Stačilo vám 30 vteřin? Myslíte si, že patříte mezi 1 % nejlepších, nebo ne? Odpovědi se dozvíte nyní!

Řešení

V této sadě očíslovaných zámků jsou celkem dva otevřené zámky. Jedná se o zámek číslo 35 a zámek číslo 54.

© Simpujcka

 

Zjistili jste, že jsou zámky otevřené? Pokud ano, gratulujeme! Svým očím můžete věřit ve všem, co děláte, jsou opravdu velmi bystré. Pokud se vám nepodařilo identifikovat 2 otevřené zámky, pak patříte mezi 99 % lidí, kteří tento test provedli. Nenechte se odradit, protože výkon svých očí můžete vždy zlepšit. Zajímá vás, jak na to? Přejděte na naše webové stránky a pravidelně provádějte oční testy. S praxí budete překvapeni vlastní oční kapacitou.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.