Vítejte » NOVINKY » Vizuální výzva: Najdete mezi lamami pštrosa? Buďte opatrní, na úspěch máte pouze 10 sekund!

Vizuální výzva: Najdete mezi lamami pštrosa? Buďte opatrní, na úspěch máte pouze 10 sekund!

Máte dobrý pozorovací talent? Pokud chcete najít skrytého pštrosa, mějte oči otevřené.

Myslíte si, že jste dostatečně metodický a pečlivý člověk, abyste tuto novou vizuální výzvu zvládli? Jedná se o test soustředění, který vám umožní otestovat vaši vizuální obratnost a schopnost soustředit pozornost. Není to zdaleka jednoduchá hádanka. Uspět mohou pouze ti, kteří mají potřebné dovednosti.

Zaměřte se na vizuální test a na to, co dělat

V tomto testu musíte být o krok napřed. K tomu se musíte dostat do kondice. Chvíli se soustřeďte. V ideálním případě byste se měli izolovat a vzdálit se od hluku. To vám umožní pečlivěji prozkoumat každý detail. Pokud jste připraveni, proveďte test a dotáhněte ho do konce.

Zveme vás, abyste se podívali na obrázek. Je to krásná přírodní krajina, kde stojí nejedna lama. Uprostřed těchto jihoamerických velbloudů je dobře ukrytý pštros.

© Simpujcka

 

Vaším úkolem je určit přesnou polohu tohoto obřího ptáka. Pokud máte jestřábí oči, najdete ji okamžitě. V tomto testu jsme proto stanovili časový limit 10 sekund, aby byl test trochu náročnější. Je to dobrý způsob, jak identifikovat vyzyvatele, kteří porážejí ostatní.

Našli jste pštrosa? Zjistěte, jak provést vizuální test!

Podařilo se vám po 10 sekundách rozpoznat pštrosa? Pokud ano, gratulujeme vám. Pokud ne, vyzýváme vás, abyste hledali znovu, dokud ji nenajdete. Pokud se vám i přes opakované pokusy nedaří zvíře najít, není to na závadu. Máte právo přiznat porážku. My jsme vám však poskytli řešení této vizuální hádanky. To vám pomůže určit detaily, které unikly vaší pozornosti. Pštros se skrývá na pravé straně obrázku, mírně za lamou ve čtvrtém plánu. Zřetelně vidíte jeho dlouhý krk, který trčí přímo vzhůru.

© Simpujcka

 

Pokud chcete tento typ testu zvládnout na první pokus, musíte zapracovat na své vizuální obratnosti a pečlivosti. Za tímto účelem vám Simpujcka nabízí možnost objevit další výzvy. Budete moci trénovat a zároveň se bavit. Můžete tak zvýšit úroveň koncentrace a přesnost svého vidění. Pokud se vám tato pštrosí výzva líbí, neváhejte se o ni podělit se svými přáteli a rodinou.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.