Vítejte » NOVINKY » Vizuální výzva: Pouze 2 % z nich se podařilo najít ananas. Podaří se vám tuto výzvu splnit?

Vizuální výzva: Pouze 2 % z nich se podařilo najít ananas. Podaří se vám tuto výzvu splnit?

Jedná se o EXTRÉMNÍ výzvu, kterou zvládnou jen ti nejlepší pozorovatelé!

Co kdybychom si dnes vyzkoušeli vaše pozorovací schopnosti? Připravte se na to, že si vyzkoušíte své vizuální schopnosti a schopnost soustředit se na tento velmi obtížný test! Než nasadíte vážnou a soustředěnou tvář, nezapomeňte, že tento test zraku není lékařská prohlídka. Je to zábavná výzva, která vám umožní pobavit se a následně otestovat kvalitu svého zraku! Jste připraveni?

Zrakový test: „Dokážete najít ananas v kuchyni?

Zraková ostrost je jedním z kritérií dobrého zraku. A podle dnešní výzvy na vysoké úrovni mají ostrý zrak pouze 2 % lidí, kteří se testu zraku zúčastnili. A co vy? Jste dobrý pozorovatel, nebo patříte mezi 98 % uživatelů internetu, kteří v tomto testu postřehu na vysoké úrovni neuspěli?

Na obrázku níže je zobrazen roh kuchyně. Jsou na něm vidět potraviny, kuchyňské náčiní a další kuchyňské výrobky. V této místnosti vypadá vše uklizeně. Majitelka této krásné kuchyně však nemůže najít ananas, který chce připravit. Vaším úkolem je najít ananas ve velmi krátkém čase. Máte na to 7 sekund!

© Simpujcka

IQ test: správná odpověď

Sedm vteřin vypršelo! Připadal vám vizuální test opravdu složitý, nebo pro vás byla tato hádanka hračkou? Pokud jste našli ananas, gratulujeme! Máte vynikající zrakovou ostrost. Jaký je to pocit vědět, že patříte k menšině lidí, kteří tuto extrémní výzvu úspěšně zvládli? Měli byste být pyšní!

Pokud jste bohužel nedokázali najít polohu ananasu, zrakovou výzvu jste nezvládli. Pokud jste ho našli až po uplynutí 7 sekund, je to totéž! Naše rada zní: stimulujte svou zrakovou ostrost častěji, abyste posílili svůj zrak. Zvažte také přijímání výzev s časovým limitem, abyste si na toto omezení natrénovali soustředění a mozek.

Je čas říct vám, kde byl ananas.

Řešení

Ve skutečnosti je ananas na vrcholu vařiče, přímo před vámi. Níže je řešení na obrázcích:

© Simpujcka

 

Pokud vás tento test bavil, nezapomeňte se o něj podělit se svými přáteli!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.