Vítejte » NOVINKY » Vizuální výzva: Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti, na nalezení ananasu máte 10 sekund.

Vizuální výzva: Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti, na nalezení ananasu máte 10 sekund.

Dokážete v tomto vizuálním testu v krátkém čase najít ananas ukrytý mezi slony?

Myslíte si, že překonáte všechny vlečné lodě, které si vyzkoušely tuto novou vizuální výzvu? Dokážete porazit čas a dokázat, že jste nejlepší? Na sociálních sítích se všichni shodují, že jde o mimořádně obtížný test. Pouze 3 % z těch, kteří se o to pokusili, uspěli v časovém limitu. Budete mít vzhledem k tomuto nízkému procentu odvahu to zkusit? Bude to dobrá příležitost vyzkoušet si svou vizuální zdatnost, ale také se dobře pobavit.

Pravidla hry: podmínky pro nalezení ananasu

Cílem tohoto vizuálního testu je najít obrázek ananasu. Je dobře ukrytá mezi dvěma slony uprostřed rozruchu a na první pohled ji není snadné najít. Kromě toho máte časový limit 10 sekund. O to těžší, ale vzrušující je to výzva. Tento závod s časem vás bude stresovat.

Právě zde však můžete něco změnit. Místo toho, abyste při odpočítávání ztráceli nervy jako ostatní účastníci výcviku, věnujte čas soustředění. Pokud musíte, izolujte se v klidném koutě a soustřeďte svou pozornost. To vám umožní ostřejší pohled a lepší rozlišení klamavých detailů obrazu.

Potřebujete nápovědu?

Pokud se vám to podaří hned napoprvé, přidáte se k 8 % lidí, kteří úkol vyřešili bez nápovědy a bez nápovědy. Ne vždy je však snadné vejít se do časového limitu 10 sekund. Pokud chcete být vytrvalí a pokusit se tuto výzvu splnit, dáme vám nápovědu. Když se podíváte na obrázek, jasně uvidíte, že na něm nejsou žádné zářivě žluté tropické plody. Musíte použít svou představivost. Pokud to není barvou, musí to být siluetou. Kromě ostrosti zraku musíte mít také trochu fantazie, abyste mohli doufat, že ananas najdete.

Odpověď na vizuální výzvu pro ty, kteří neuspěli

Navzdory nápovědě, kterou jsme vám dali, jste nemohli najít ananas ukrytý mezi pachydermy? Nemějte obavy, protože my máme odpověď. Je na přední noze slona vlevo. Teď už víte, jaký detail jste přehlédli, což vám zabránilo v absolvování tohoto vizuálního testu. Pokud vás tato výzva pobavila, máme pro vás několik dalších návrhů. Zaměstnají vás ve volném čase, ale také vám pomohou rozvíjet vaše vizuální a kognitivní schopnosti. Tuto vizuální hádanku můžete také sdílet se svými přáteli a rodinou a vyzvat je k řešení.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.