Vítejte » NOVINKY » Vyzkoušejte si své vizuální schopnosti a zkuste najít znak, který by měl být v prázdném šestiúhelníku.

Vyzkoušejte si své vizuální schopnosti a zkuste najít znak, který by měl být v prázdném šestiúhelníku.

K vyřešení této hádanky je nutné mít velmi dobré vizuální schopnosti!

Nezapomeňte si během dne udělat krátkou přestávku, abyste na pár minut unikli každodenní rutině a tlaku. Jako pomůcku vám doporučujeme zkusit vyplnit tento vizuální test. Umožní vám to na chvíli se uvolnit a rozptýlit, tak toho využijte. Tak se soustřeďte, protože je čas začít.

Jaké jsou pokyny k této vizuální hádance?

K dokončení této hádanky budete potřebovat kombinaci soustředění, postřehu a vizuálních dovedností. Na obrázku, který vám nyní ukážeme, budou dva šestiúhelníky složené z malých šestiúhelníků zbarvených žlutě a modře. U tohoto hlavolamu bude cílem spojit oba šestiúhelníky tak, abyste měli pouze jeden. Vaším úkolem bude představit si výsledek této kombinace a vybrat si z osmi šestiúhelníků, které vám navrhneme.

© Simpujcka

 

Jaký smysl má snažit se vyřešit vizuální hádanku?

Vizuální hádanky, které jsou velmi oblíbené na sociálních sítích, jsou skutečným zdrojem zábavy. Kromě zábavné stránky však mají tyto hádanky také velmi užitečnou stránku. Umožňují totiž pracovat na vašem soustředění, a tím ho zlepšovat. V důsledku toho se snáze soustředíte na detaily a v případě potřeby je zohledníte. Dále pak pomáhají identifikovat možné problémy se zrakem, což umožní rychleji a včas reagovat. V neposlední řadě jsou vizuální hádanky vynikající pro optimalizaci času díky procvičování pozorovacích schopností.

Podařilo se vám vyřešit tuto vizuální hádanku?

Odpovědí bylo šestihranné číslo 7! Gratulujeme těm z vás, kterým se podařilo najít řešení této hádanky: máte vynikající vizuální schopnosti.

Ti, kteří nemohli najít správnou odpověď, si nedělají starosti. Řešení v obrázcích najdete hned níže a my vám vše vysvětlíme.

© Simpujcka

 

Pokud jste se pozorně podívali na obrázek, který jsme prezentovali, měli jste si všimnout, že při spojení dvou šestiúhelníků modré kruhy zakryly žluté kruhy, a ne naopak. Na základě tohoto principu jste si museli představit znak tvořený modrými kruhy. Samozřejmě jste museli počítat i se žlutými kružnicemi, které měly zůstat. Vše bylo otázkou soustředění a postřehu, abyste pochopili, že správnou odpovědí je šestiúhelník 7.

Doufáme, že se vám tento malý úkol líbil. Pokud ano, sdílejte ji prosím na svých sociálních sítích, aby si ji mohli vyzkoušet i vaši přátelé.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.