Vítejte » HOROSKOP » Zde jsou 3 astrologická znamení, pro která konec dubna 2023 vypadá strašně!

Zde jsou 3 astrologická znamení, pro která konec dubna 2023 vypadá strašně!

Duben 2023 se blíží ke konci a tři astrologická znamení čekají velmi zlé časy. Objevte je zde!

Duben 2023 se již blíží ke konci. První jarní měsíc nám přinesl jen velmi málo dní s pěkným počasím, ale zato s velkou astrální intenzitou. V jeho závěrečných okamžicích budou některá znamení zvěrokruhu potřebovat pomoc, aby se vypořádala s důsledky, které planety v jejich životě způsobí. O co se jedná, se dozvíte zde!

Astro: jaké jsou astrální vyhlídky na konec dubna 2023?

Poslední dny dubna 2023 budou ve znamení náročných planetárních aspektů. Ne všechno může být růžové a po novoluní v Beranu a zatmění Slunce z minulého týdne budou následující dny ve vesmíru napjaté. Na jedné straně bude Chiron, léčivá planetka, v těžkém astrologickém aspektu k Marsu ve znamení Raka, což v životě mnoha znamení zvěrokruhu vyvolá špatnou náladu. Na druhé straně bude Pluto ve Vodnáři, hvězda transformace, v planetárním napětí s Jupiterem v Beranu, což zvýší nároky a očekávání na nás kladené a vytvoří kolem nás mnoho turbulencí.

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu by se měla v posledních dubnových dnech roku 2023 připravit na těžké časy?

Na poslední dubnový týden by se měla připravit tři znamení zvěrokruhu. Možná budou muset být statečná, protože planety nebudou tak docela na jejich straně. Chcete vědět, zda mezi ně patří i to vaše?

Beran

Březen a začátek dubna 2023 pro vás byly výbušné. Energie vesmíru jako by se spikla, aby váš život překypoval energií. Stejná vesmírná energie bude s blížícím se koncem měsíce směřovat k aktivnímu léčení vašich hlubokých ran. Asteroid Chiron ve vašem znamení bude v aspektu s Marsem ve znamení Raka, takže by se mohly znovu vynořit problémy a nepříjemné situace z minulosti. I když se nevynoří samy od sebe, nepohřbívejte své problémy. Vyřešte to, co vás trápí, dříve, než se z toho stane nepříjemnost.

Rak

Mars ve vašem znamení bude spojen s planetkou Chiron ve vaší astrozóně kariéry, což vytvoří nejistotu v této oblasti vašeho života. Je důležité, abyste se nenechali vést pouze bolestnými emocemi, které tento planetární aspekt naznačuje, protože byste mohli přijít o příležitosti. Počkejte do začátku května a uvidíte, že se v této oblasti vašeho života vše vrátí do normálu.

Vodnář

Pluto se nachází ve vašem znamení a vytváří velké napětí s planetou Jupiter. Budete muset být trpěliví se svým neštěstím, protože až do prvních květnových dnů vám tento aspekt bude působit nepříjemnosti. Snažte se na sebe příliš netlačit. Nemusíte si dokazovat svou hodnotu, i když tyto dvě planety ve vás momentálně vzbuzují dojem, že ano. Dopřejte si odpočinek od svých vlastních požadavků.

Planeta Merkur bude po celý duben 2023 retrográdní!

Zde je další důvod k obezřetnosti, ať už je vaše astrologické znamení v těchto dnech nejméně zábavné, nebo ne!
Během tohoto planetárního tranzitu jsou naše rozlišovací schopnosti oslabeny a často je ovlivněna komunikace. Není proto zbytečné dbát na opatrnost při mluvení, psaní a vyjednávání. V opačném případě by mohlo dojít k nedorozuměním a kverulantství! Buďte opatrní!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.