Vítejte » HOROSKOP » Zde jsou astrologická znamení, která budou mít v květnu 2023 NEPŘÍJEMNOU šanci.

Zde jsou astrologická znamení, která budou mít v květnu 2023 NEPŘÍJEMNOU šanci.

Jupiter mění konstelaci a slibuje štěstí a prosperitu třem astrologickým znamením. Objevte je zde!

V tomto květnovém týdnu 2023 budeme mít ve zvěrokruhu nepopiratelnou šanci, protože jedna z planet s nejlepší pověstí ve vesmíru vytvoří vlnu blahodárné energie. Jedná se o Jupiter, který dnes mění konstelaci a který nenechá lhostejným žádné astrologické znamení. Tři z nich však budou hrozivému vlivu tohoto planetárního pohybu vystavena více než ostatní. Objevte je zde!

Astro: Co očekávat od změny znamení Jupiteru v květnu 2023?

Zítra, v úterý 16. května 2023, změní Jupiter, planeta expanze, která je velkou podkovou zvěrokruhu, konstelaci. Vstoupí do znamení Býka, kde slibuje hojnost a expanzi všem astrologickým znamením. Toto postavení planety není běžné, protože Jupiteru trvá přibližně 12 let, než dokončí svůj oběh kolem Slunce, což odpovídá přibližně jednomu roku na jedno znamení zvěrokruhu. To znamená, že Jupiter nebyl v souhvězdí Býka od roku 2011 a že nová etapa v astrální zóně, kde se tato planeta nachází ve vašem astrologickém horoskopu zrození, začne pod tou nejlepší záštitou!

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu se dočkají nečekaného příchodu štěstí do svého života díky Jupiteru v Býku?

Tři znamení zvěrokruhu mohou očekávat, že do jejich každodenního života začne vstupovat štěstí, protože Jupiter jim bude od úterý 16. května 2023 posílat velké věci. Chcete vědět, zda právě to vaše patří k těm šťastným?

Taurus

Příteli Býku, jsi bezpochyby znamením, které je nejvíce zvýhodněno touto planetární změnou, kterou iniciuje Jupiter. Planeta štěstí převrátila celý zvěrokruh vzhůru nohama a to, co ve vašem životě začalo před 12 lety, nyní s velkým prospěchem končí. Využijte svou paměť a zjistěte, který cyklus končí a který začal v roce 2011, a připravte se na slibné nové začátky!

Lev

Čeká vás rok velkého profesního rozmachu, který vám přinese příležitosti, jež se nedají odmítnout. Pravděpodobně vám bude nabídnuta lepší práce nebo zvýšení platu, případně obojí! Zjistíte, že nic se neděje náhodou, a ve společnosti zazáříte jako nikdy předtím. Využijte tento potenciál!

Štír

Jupiterův planetární pohyb se na jaře 2023 bude nacházet ve vaší astrologické zóně partnerství. To přinese expanzi a nové příležitosti k vytvoření vazeb, které vás doplní a pomohou vám růst. Pokud již ve vztahu jste, bude důležité pokročit a vytvářet projekty, protože ty se budou rodit pod šťastnou hvězdou! Využijte toho naplno.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.