Vítejte » NOVINKY » Zraková hádanka: Jsou vaše oči v nejlepší kondici? Udělejte si test a zjistěte to!

Zraková hádanka: Jsou vaše oči v nejlepší kondici? Udělejte si test a zjistěte to!

S tímto hlavolamem stimulujete svůj mozek a bavíte se. Zároveň si ověřte své vizuální schopnosti.

Abychom vás na chvíli zabavili a zároveň zbystřili váš mozek, nabízíme vám vizuální hádanku. Stimulujte svůj mozek a bavte se řešením této hádanky. Zároveň si ověřte své vizuální schopnosti.

Najděte správnou síť!

V této skládačce máte obrázek, na kterém je 7 papírových domků, z nichž každý je očíslován a pouze domek číslo 6 je správně sestaven. Všechny ostatní budou skutečně odhaleny. Vaším úkolem bude určit, který z nich odpovídá domu číslo 6. K tomu je třeba vzít v úvahu všechny detaily: barvy a tvary oken.

© Simpujcka

 

Tato skládačka povzbudí vaše smysly!

Není nad to, když si u hlavolamu odpočinete a inteligentně se pobavíte. Skládání puzzle navíc pomáhá snižovat ztrátu paměti a zlepšovat kognitivní schopnosti. Skládání puzzle pomáhá zlepšovat pozorovací schopnosti, optimalizovat koncentraci, bojovat proti stresu, bystřit logiku a zvyšovat trpělivost. Nehledě na to, že čím více toho děláte, tím více procvičujete své intelektuální schopnosti.

Který záhyb byl ten správný?

Správnou odpovědí bylo číslo 5. Všem, kteří našli správné řešení, upřímně blahopřejeme. Máte nepochybně velmi dobrý pozorovací smysl. Abyste vyřešili tuto obrázkovou hádanku, museli jste dávat pozor a zkontrolovat každý detail, zejména okna.

K tomu jste si museli každý složený dům správně představit: okno vedle dveří ve složeném domě číslo 1 mělo špatnou barvu; pozice okna a dveří v síti číslo 2 jsou obrácené; totéž platí pro čísla 3 a 7, navíc s barevnou chybou; okno na straně zdi ve čtvrtém domě je modré místo žlutého.

Pouze skládání domu číslo 5 odpovídá ve všech ohledech domu číslo 6. Pro upřesnění je zde fotografie řešení.

© Simpujcka

 

Vyzýváme vás, abyste tuto hádanku co nejvíce sdíleli, aby si ji mohli vyzkoušet i vaši blízcí a přátelé.

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.